Trate.malware-site.www
Trate.malware-site.www
Trate.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Trate.malware-site.www


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Welcome Serverul Trate este online pentru connectare folositi in consola connect 89.122.11.57

 

 Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua"

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Andyu
Admin
Admin
Andyu


Posts : 319
Points : 439
Join date : 10/08/2010
Age : 28
Location : Trusesti/Botosani

Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua" Empty
MesajSubiect: Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua"   Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua" Icon_minitimeVin Aug 13, 2010 10:10 pm

Antrenorul Stelei, Ilie Dumitrescu, a acordat in aceasta dimineata un interviu pentru stelisti.ro, in care a raspuns mai multor intrebari puse de suporteri pe site.
ilie dumitrescu
Ieri la pranz a fost prezentat la Steaua, aseara a condus primul antrenament, iar azi dimineata a acceptat sa vorbeasca pentru cititorii site-ului stelisti.ro si sa impartaseasca primele impresii.

- Ilie, cum ti s-au parut baietii la primul antrenament?
- Am vazut o participare totala a jucatorilor, o risipa de energie, iar acesta este un semn bun. Toti fotbalistii si-au adus aportul efectiv si m-a bucurat faptul ca sunt extrem de motivati si de implicati. Am purtat discutii individuale cu ei. Incerc sa ii cunosc si sa le transmit filosofia mea.

- Ai putut dormi dupa ce ai fost investit ca antrenor la Steaua?
- Nu prea dorm de doua nopti, de cand s-a produs aceasta schimbare. Este o stare de surescitare fireasca.

- Suporterii intreaba de ce a fost adus Edi Iordanescu antrenor secund...
- Edi este un tanar antrenor, cu licenta A. Eu cred in el, am stat de vorba cu el si era oricum in planul meu, oriunde antrenam.

Tot articolul pe stelisti.ro
Sus In jos
http://csstrate.nstars.org
LiKuTzU
Moderator
Moderator
LiKuTzU


Posts : 302
Points : 341
Join date : 10/08/2010
Location : Botosani

Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua" Empty
MesajSubiect: Re: Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua"   Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua" Icon_minitimeSam Aug 14, 2010 8:43 am

sper doar sa faca treaba buna
vreau de acuma numai victorii ;x;x
Sus In jos
 
Ilie Dumitrescu: "Nu dorm de doua nopti, de cand am fost numit la Steaua"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Steaua Bucuresti
» Becali: "Dumitrescu l-a vrut pe MM Stoica, dar i-am zis ca mai bine nu!"
» Cum procedezi cand ti se fac poze
» Cum procedezi cand esti testat (blind/flash)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Trate.malware-site.www :: Sport-
Mergi direct la: